PODZIĘKOWANIE DLA DARCZYŃCÓW

PODZIĘKOWANIE DARCZYŃCOM

Biblioteka Publiczna w Ślemieniu składa serdeczne podziękowania wszystkim Ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie przekazali dla naszej biblioteki dary książkowe. Dary te wzbogacą księgozbiór biblioteki w Ślemieniu oraz Filii w Lasie. Dzięki Państwa życzliwości nasz księgozbiór wzbogaci się o kolejne ciekawe pozycje.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Beaty Micor za ofiarowaną nam piękną kolekcję książek z literatury polskiej o wartości blisko 1000,00zł. Równie serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Golec, Zofii Mazgaj oraz Beacie Pochopień. Cieszy nas fakt, że w naszej bibliotece obsługujemy na co dzień Czytelników, dla których księgozbiór biblioteki nie jest obojętny i potrafią podzielić się tym co posiadają. Te miłe gesty pozostają na długo w naszej pamięci, a podarowane książki z pewnością służyć będą Czytelnikom przez długie lata.

Z wyrazami wdzięczności

Dyrektor GBP w Ślemieniu