Zakończenie Tygodnia z Internetem 2013

W dniu 23 marca 2013 roku zakończyły się warsztaty komputerowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ślemieniu prowadzone w ramach Tygodnia z Internetem 2013 pod hasłem „Pięćdziesiątka. Najwyższy czas, żeby postawić pierwszy krok”. Ze względu na ilość komputerów w zajęciach wzięło udział 12 osób. Dzięki prowadzącej zajęcia Pani Agacie Kłósak uczestnicy szybko stali się grupą bardzo ze sobą zintegrowaną. Kursanci, którzy szybciej opanowali obsługę komputera pomagali pozostałym. Na zajęciach panowała swobodna i serdeczna atmosfera. Wszyscy jednogłośnie wykazali chęć kontynuowania zajęć i dalszego doskonalenia się w obsłudze komputera dlatego 5 kwietnia uczestnicy zaplanowali kolejne spotkanie. Zajęcia te będą miały charakter cykliczny.

Na zakończenie Wójt Gminy wręczył uczestnikom dyplomy potwierdzające udział w kursie.

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami 5 maja tego roku o godzinie 11.00 w Gminnej Bibliotece rozpoczną się kolejne warsztaty dla osób zainteresowanych nauką obsługi komputera oraz wyszukiwania informacji w Internecie.

Zakończenie Tygodnia z Internetem 2013